תמונות ואיורים

מספר יצירות האומנות והצילומים המכוונים לסיפורי התנ"ך הוא כמובן בלתי נדלה. גם אלה מהן שזמינות לשימוש חופשי באינטרנט הוא גבוה ורק לעיתים נדירות נאלצתי להשלים את החסר עם צילומים שערכתי בעצמי. יש גם ציירים ידועים כמו Gustave Doré (ראו שופטים-י"ד) או James Tissot (ראו שופטים-ט"ו והציור כאן) שלקחו על עצמם לאייר באופן יסודי רצפים נרחבים של סיפורי התנ"ך.
הוראות שימוש בתמונות
כל התמונות בעמודים השונים (כולל הציור כאן) ניתנות להגדלה ואח"כ שוב להקטנה בחזרה ע"י הקשה עם כפתור העכבר על התמונה.
ההוגנות והחוק שניהם דורשים, גם כאשר מדובר בתמונות ב public-domain כמו שכאן, לצרף לכל תמונה את שם יוצרה, עם פרטי אינפורמציה נוספים ככל שהעניין דורש וגם, אם אפשר, הפנייה לאתר שבו ניתן לחקור יותר על התמונה או על היוצר.
לכן, בכל תמונה באתר (כולל הציור כאן) כאשר העכבר מעל התמונה, מופיע בחלק התחתון השמאלי הסימן . ריחוף קל עם העכבר מעל סימן זה יציג את פרטי היוצר ומעט פרטים על היצירה. לחיצה עם העכבר על הסימן יוביל לאתר המפרט על היצירה ועל יוצרה.
ברחבי האתר גם מפוזרים תרשימים רבים - כמו כרונולוגית ספר שופטים המופיעה בסיכום הספר, ושושלות מלכי יהודה, ישראל, והנביאים בסיכום ספר מלכים, וגם אילנות ייחוסין רבים של גיבורי התנ"ך - כמו זה של שָׁאוּל המלך המופיע כאן משמאל.
בכל אילנות הייחוסין, שמות גברים מופיעים בשחור, או בתכול כשניתן ללחוץ על השם כדי לראות את העמוד המוקדש לאישיות.
שמות נשים מופיעים באדום, או בוורוד כשניתן ללחוץ על השם כדי לראות את העמוד המוקדש לאישיות.
שם המוקף במסגרת כמו אַבְנֵר מסמן שכשהעכבר יעמוד על השם (בלי ללחוץ) יירחף הסבר קצר מעל השם. נסו ותיראו.